Jak poderwać chłopaka – 5 bezcennych wskazówek

jak poderwać chłopaka

Zastanawiasz się, jak poderwać chłopaka (spotkanego przypadkowo)? A może od lat wzdychasz do kolegi i nie wiesz, jak pokazać mu, że jesteś nim zainteresowana? Jesteś osobą nieśmiałą i masz trudności w nawiązywaniu znajomości z mężczyznami? Wręcz przeciwnie – jesteś zbyt pewna siebie i onieśmielasz osobników płci męskiej? Jak oraz o czym rozmawiać z chłopakiem? Czego lepiej wystrzegać się podczas rozmowy? Jak zainteresować mężczyznę swoją osobą, aby zaprosił nas na randkę? Sprawdźmy!

Pierwsze wrażenie – jak poderwać chłopaka

Jak poderwać chłopaka? Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Bulwersujemy się, że liczy się nie tylko wygląd, ale także to, co mamy w środku. Bądźmy jednak szczerzy – sami również bardzo często oceniamy po wyglądzie. Nie raz zdarza się, że mniej atrakcyjne fizycznie osoby przy bliższym poznaniu przybierają na wartości. Niestety bardzo często to pierwsze kilka minut decyduje o tym, czy będziemy chcieli poznać kogoś bliżej.

Nie jest tu ważny jedynie schludny czy atrakcyjny wygląd. Pamiętajmy, że piękno to pojęcie względne. Jednemu chłopakowi może spodobać się piękna, długonoga blondynka. Inny gustuje w ognistych rudzielcach. Jeszcze inny uwielbia kobiece krągłości. Są też mężczyźni, którzy są otwarci na różne typy urody.

Jeśli więc mamy kompleksy – a większość z nas je ma (nawet najpiękniejsze kobiety świata), przede wszystkim nie powinniśmy stawiać się na przegranej pozycji. Być może zbyt mały, zadarty nosek, który jest naszą „piętą Achillesową” lub zabawny śmiech będący obiektem żartów wśród znajomych sprawi, że poznanemu właśnie chłopakowi mocniej zabije serce.

Pierwsze wrażenie to nie tylko wygląd, ale także nasza postawa – jak się poruszamy, jak rozmawiamy, czy jesteśmy pewni siebie, a także szczerość oraz otwartość. Nie warto udawać kogoś innego. Prędzej czy później wyjdzie na jaw, jacy jesteśmy naprawdę. Przy pierwszym spotkaniu należy być sobą – z zachowaniem przyjętych norm, czyli zachowujemy się kulturalnie i przyzwoicie.

Jak poderwać chłopaka podczas rozmowy

Jeśli chcemy poderwać chłopaka, musimy wzbudzić w nim zainteresowanie naszą osobą. Warto mieć w zanadrzu kilka ciekawych, nietuzinkowych informacji o sobie. Gdy zdołamy zwrócić na siebie uwagę, koniecznie powinniśmy zainteresować się rozmówcą. Rozmowa z chłopakiem powinna być dialogiem, a nie monologiem. Niezwykle ważne są przy tym nie tylko słowa, ale i mowa ciała np.:

  • odległość od rozmówcy;
  • pozycja naszego ciała – pochylając się w kierunku chłopaka tworzymy pewnego rodzaju bliskość;
  • kontakt wzrokowy;
  • kontakt cielesny – np. muśnięcie po ramieniu lub kolanie;
  • ton głosu;
  • gesty tj. bawienie się łańcuszkiem czy bawienie się kosmykiem włosów;
  • uważne przysłuchiwanie się słowom chłopaka oraz zainteresowanie tym, co słyszymy.

Kobiety uwielbiają komplementy – zwłaszcza odnośnie urody. Jak poderwać chłopaka? Podczas rozmowy należy „pogłaskać” jego ego mówiąc, jaki to mądry, silny, wysportowany, odpowiedzialny czy przystojny mężczyzna. Jeśli widzimy starannie wypielęgnowaną bródkę, warto wspomnieć, że mu z nią „do twarzy”… A może chłopak przykłada dużą wagę do ubioru? Powiedzmy, że ma fajny styl.

PRZECZYTAJ TAKŻE ARTYKUŁ: Jak powiedzieć chłopakowi, że mi się podoba? Poznaj sprawdzone sposoby!

O czym rozmawiać z chłopakiem, który nam się podoba

Informacje na temat tego, o czym rozmawiać z chłopakiem, gdy chcemy go poderwać, zdobędziemy w trakcie spotkania. Jeśli nie jest to spontaniczna rozmowa, możemy się do niej przygotować śledząc media społecznościowe lub podpytując wspólnych znajomych o szczegóły z jego życia oraz zainteresowania. Pierwsza rozmowa jest niezwykle ważna. Poznajemy się nawzajem – skąd jesteśmy, ile mamy lat, czym się zajmujemy, jakie mamy hobby. Jest to doskonały moment, by dowiedzieć się, o czym możemy rozmawiać w dalszym ciągu rozmowy lub na kolejnych spotkaniach.

Warto wyszukać informacje na temat hobby osoby, którą jesteśmy zainteresowani. Jeśli potrafimy sobie wyobrazić, że jest to coś, co nas również mogłoby „kręcić”, jest to najlepsza droga do tego, aby móc się lepiej poznać. Dzięki wspólnym zainteresowaniem może nawiązać się wyjątkowa więź, która zbliży nas do siebie. Oczywiście nic na siłę. Koncentrujmy się na tych zainteresowaniach, które chętnie będziemy dzielić z drugą osobą.

Seksapil – niezawodne narzędzie w ręku kobiet

„Seksapil to nasza broń kobieca…”. Co to jest seksapil? Wbrew przekonaniu wielu osób nie jest to piękny, nienaganny wygląd. Seksapil to coś, co emanuje od kobiety i elektryzuje mężczyzn. Nie raz widzieliśmy, jak w towarzystwie pojawiła się z wyglądu niepozorna dziewczyna, która pomimo wielu mankamentów urody wzbudzała szczere zainteresowanie wśród mężczyzn oraz zazdrość wśród kobiet.

Kobiecość, uroda, ciepło, świadomość swojego ciała oraz siła z jaką emanujemy tym wszystkim na zewnątrz, to jest właśnie seksapil. Mężczyźni w towarzystwie takiej kobiety czują się błogo. Pragną ją zdobywać. „Wychodzi” z nich gentelman, który do tej pory drzemał ukryty głębiach męskich czeluści zbudowanych nie tylko z mięśni.

Seksapil to nie jest coś, z czym się rodzimy. Tak naprawdę nabywamy go z biegiem czasu. W zależności od tego, z jakiego domu się wywodzimy oraz w jakim towarzystwie dorastamy, jedni mają w sobie nieco więcej seksapilu, inni mają go mniej. Jeśli zaobserwowaliśmy u siebie spory deficyt seksapilu, warto nad nim popracować. Jak? Obserwując kobiety, które są mistrzyniami w robieniu dobrego wrażenia na mężczyznach.

Romantyczna kolacja, czyli jak poderwać chłopaka

Od lat znane jest powiedzenie „Przez żołądek do serca”. Jak poderwać chłopaka „na jedzenie”? Romantyczna kolacja to świetna przynęta, którą możemy zarzucić na obiekt naszych westchnień. Jeśli zrobimy ją u siebie w domu i pokażemy, że potrafimy zrobić sałatkę oraz usmażyć steka, będziemy mieli chłopaka w garści.

Nie róbmy jednak z siebie zawodowych kucharek, które wyręczą we wszystkim mężczyznę. Koniecznie powinien on nam w tym pomóc. Naszym zadaniem nie jest „urobienie się po pachy” tylko przygotowanie posiłku. Powinnyśmy wyglądać przy tym pięknie i seksownie. Bez względu na to, co będzie na deser – pucharek lodów, namiętny pocałunek, czy upojna noc, romantyczna kolacja może zadecydować o tym, czy czeka nas związek na długie lata – a może i na całe życie.

Od lat panuje przekonanie, że to mężczyzna powinien wykonać pierwszy krok. Tak naprawdę to kobiety od wieków są mistrzyniami w podrywaniu mężczyzn. Kiedyś dawaliśmy subtelne znaki mające zachęcić mężczyzn do tego, aby wykonali oni pierwszy krok. Dziś nie musimy być już tak powściągliwe. Możemy podejść jako pierwsze i poderwać chłopaka, który nam się podoba – niektórzy właśnie na to czekają.

Polecamy również artykuł: Co zrobić by facet oszalał w łóżku?