Co zrobić by facet oszalał w łóżku?

seks

Zastanawiasz się co zrobić aby dodać nieco pikanterii do swojego związku? W poniższym artykule przedstawimy Ci kilka porad, które pomogą Ci odmienić Wasze życie łóżkowe i przełamać rutynę.

Jaki wpływ ma rutyna na życie łóżkowe?

Niestety szczególnie w wieloletnich związkach bądź małżeństwach bardo często dochodzi do rutyny. Nasz seks wygląda wtedy niemalże tak samo za każdym razem. Wykorzystujemy te same pozycje aż do znudzenia, traktując seks jako coś do odhaczenia z listy zadań. Nawet gra wstępna w takiej sytuacji potrafi wyglądać tak samo, a w wielu przypadkach nawet jej nie ma…

Rutyna w łóżku może prowadzić do coraz rzadszych zbliżeń, które mogą zakończyć się zdradą, a w konsekwencji może dochodzić do rozpadu związku. Oczywiście nie zawsze tak to wygląda, a nawet jeżeli powoli dostrzegasz w swojej relacji rutynę w seksie – w dalszym ciągu możesz całkowicie ją zmienić i przywrócić ogień w Waszym związku!

W jaki sposób przełamać rutynę?

Życie jest zbyt krótkie na nudny seks! Nie musisz oczywiście w ciągu kilku dni przestudiować całą Kamasutrę, ale zdecydowanie warto próbować nowych pozycji. Nie powinnaś zamykać się jedynie na kilka podstawowych pozycji. Póki nie spróbujesz, nie przekonasz się jak to jest i czy dana pozycja Ci odpowiada.

Kolejnym sposobem na przełamanie rutyny w życiu łóżkowym może być kwestia zabawek erotycznych. Dla wielu osób w dalszym ciągu jest to temat tabu, jednak coraz częściej mówi się o tym publicznie. Wszystko jest dla ludzi, nic więc dziwnego, że coraz bardziej popularne stają się chociażby wibratory, pierścienie erekcyjne czy korki analne. Oczywiście zakup takich gadżetów oraz finalne wykorzystanie ich w zabawach łóżkowych – należy najpierw omówić z drugą połówką. Kluczem do udanego życia łóżkowego jest więc komunikacja pomiędzy dwoma osobami. Musimy wspólnie wymieniać się poglądami, wskazywać na to co nam się podobało a co niekoniecznie. Warto poruszyć również temat tych gadżetów erotycznych, tak aby wspólnie dojść do porozumienia czy chcecie tego spróbować.

Przebieranki mimo że brzmią śmiesznie, na pewno są ciekawym elementem, który może przełamać rutynę w łóżku! Przecież który facet nie ucieszyłby się na widok seksownego króliczka…

Co zrobić by facet oszalał w łóżku?

Zastanawiasz się co możesz zrobić, aby Twój facet całkowicie oszalał w łóżku? Jeżeli masz taką możliwość – skieruj lustro na łóżko. Jak pewnie wiesz, mężczyźni to wzrokowcy. Z pewnością rozgrzeje go do czerwieni widok Waszych nagich ciał. Co ciekawe, tak na prawdę obie płci mogą czerpać dodatkowe korzyści z tego tytułu i może to być przyjemne doznanie dla jeden i dla drugiej strony. Będzie to z pewnością ciekawe urozmaicenie Waszych igraszek, które zdecydowanie podkręci atmosferę.

Mów do niego. Brzmi niezwykle banalnie, jednak przeważająca większość mężczyzn uwielbia świntuszyć. Jęki, stękanie czy miłe bądź zbereźne słówka z pewnością jeszcze bardziej zachęcą go do dalszych działań. Faceci wbrew pozorom uwielbiają też delikatność, więc świetnym sposobem mogą okazać się delikatne pieszczoty na przykład w formie przejeżdżania palcem po plecach partnera lub po jego torsie. Szeptanie do ucha również będzie czymś, co z pewnością jeszcze bardziej podkręci atmosferę.

Znajdź jego strefy erogenne. Co ciekawe każdy mężczyzna posiada sfery, obszary ciała które mogą być pobudzone kiedy umiejętnie potrafimy się za nie zabrać. Oczywistością w tym przypadku jest penis, jednak co ciekawe nie jest to jedyne z tych miejsc. Część mężczyzn będzie uwielbiać chociażby nadgryzanie płatków uszu. Punkt G mężczyzn to oczywiście prostata. Jej masowanie w odpowiedni sposób może doprowadzić mężczyznę do niezapomnianego orgazmu! Najistotniejsze są tutaj Twoje starania. Pięść całe ciała swojego mężczyzny a z pewnością poznasz nowe miejsca, pobudzające go regiony, strefy erogenne. Twoje zaangażowanie w Tej kwestii z pewnością sprawi, że nie będziesz musiała się już dłużej zastanawiać co zrobić by facet oszalał w łóżku.

Postaw na usta. Ich delikatność potrafi doprowadzić mężczyzn do temperatury wrzenia. Postaw na dłuższą grę wstępną aby Twój mężczyzna nie mógł się już doczekać pójścia na całość. Rozkładaj pocałunki po jego całym ciele, rozpoczynając od twarzy, szyi, ramion, klatki piersiowej i brzucha, kończąc na jego miejscach intymnych. Oczywiście nie pozwól na to aby swą nagrodę otrzymał zbyt szybko. Jeżeli zależy Ci na tym aby Twój facet oszalał w łóżku – przejmij inicjatywę i to Ty ustalaj przebieg gry wstępnej, skutecznie stopując jego zapędy. Pozwól mu jeszcze bardziej zapragnąć Twojego ciała i spraw, że nie będzie mógł się doczekać każdego kolejnego kroku.

Nie pozwól by Wasze życie łóżkowe było nudne! Seks jest jedną z podstawowych potrzeb życiowych każdego człowieka i zdecydowanie odchodzimy od czasów kiedy był on tematem tabu. Warto na bieżąco rozmawiać ze swoim partnerem o swoich uczuciach aby wspólnie sprawić, że każde zbliżenie będzie niesamowitym przeżyciem!