Sygnały wysyłane przez zakochanego mężczyznę – poznaj je wszystkie!

Sygnały wysyłane przez zakochanego mężczyznę

Relacje damsko-męskie bywają skomplikowane, a na początku każdej znajomości pojawia się wątpliwość, czy konkretna osoba jest mną zainteresowana. Jeżeli zależy Ci na tym, by odczytać sygnały faceta, który wpadł Ci w oko, obserwuj jak zachowuje się zakochany mężczyzna. Po czym poznać, że wpadłaś mu w oko mimo iż nie ma śmiałości Ci o tym powiedzieć? Kluczem do rozwiązania tej zagadki jest jego mowa ciała. Oczy zakochanego mężczyzny i jego zachowanie mówią wiele. Masz wrażenie, że jest nieśmiały, ale nie chcesz się ośmieszyć przejęciem inicjatywy? Zaobserwuj jak zachowuje się w Twoim towarzystwie.

Po czym poznać, że facet jest zakochany?

Zakochany mężczyzna koncentruje się na obiekcie swoich uczuć. Faceci są urodzonymi łowcami, dlatego jeśli kobieta wpadła mu w oko będzie przede wszystkim starał się ją zdobyć. W praktyce oznacza to, że w towarzystwie będzie patrzył głównie w jej kierunku, zatrzymując wzrok na dłużej na jej twarzy, będzie szukał możliwości kontaktu fizycznego – dotknięcia, muśnięcia, będzie starał się być duszą towarzystwa, a jednocześnie jego dłonie będą musiały być czymś zajęte, by ukryć zakłopotanie. Jeśli wpadłaś mu w oko, będzie przeczesywał swoje włosy, dotykał brody lub policzka, a jego wzrok, skupiony na Tobie będzie pełen ciepła, radości i z charakterystycznym błyskiem. Zakochany facet będzie się Tobą interesował, obdarzy Cię uwagą i zechce pomóc w każdej sytuacji. Nie będzie szukał kontaktu z innymi kobietami, skupiając się na Tobie.

Twarz zakochanego mężczyzny – patrz na jego oczy i mimikę

Co czuje zakochany mężczyzna łatwo odczytasz z jego twarzy. Zwróć uwagę przede wszystkim na oczy. Spojrzenie zakochanego mężczyzny jest roześmiane i skoncentrowane na obiekcie westchnień. Jeżeli zauważysz, że on patrzy na Ciebie z czułością, koncentrując się na Twojej twarzy, oczach, ustach, a jego źrenice się zwężają prawdopodobnie jest Tobą zainteresowany. Mężczyzna prawdopodobnie marzy o tym, jak smakują namiętne pocałunki Twoich ust. Jego wyraz twarzy jest przyjazny, uśmiech pojawia się bardzo często, a ton głosu brzmi ciepło, przyjaźnie i z dozą opiekuńczości. Kiedy mężczyzna jest zakochany, obiekt Jego fascynacji jest najważniejszy. Słucha z uwagą tego, co mówisz, patrząc na Twoją twarz i jednocześnie skracając dystans miedzy wami. Kiedy poczuje się pewniej, może chcieć skraść Ci całusa. Twarz zakochanego mężczyzny jest wyjątkowa, bo malują się na niej same pozytywne emocje, których nie da się ukryć zwłaszcza obserwując Jego spojrzenie. Sytuacja może okazać się skomplikowana, jeśli zaobserwujesz takie sygnały, wysyłane mimowolnie przez mężczyznę, który jest w związku. Jeśli nie zastanawiasz się jak uwieść zajętego faceta, lepiej nie odpowiadaj na nie, przyjmując neutralną postawę.

Jak zachowuje się zakochany facet, czyli otwarta i zamknięta postawa sylwetki

To, w jaki sposób mężczyzna stoi lub siedzi w Twojej obecności może świadczyć o Jego uczuciach wobec Ciebie. Jeżeli zatem obserwujesz, że Jego postawa skierowana jest w Twoim kierunku, może być Tobą zainteresowany. Przy Tobie zwraca się w kierunku Twojego ciała nie tylko odwracając głowę, ale całą sylwetkę kieruje w tą stronę. Bardzo ważne są stopy. Jeżeli mężczyzna stojąc kieruje palce stóp w Twoją stronę jest Tobą wyraźnie zainteresowany. Zakochany facet pochyli się ku Tobie, by być bliżej, by lepiej słyszeć to, co mówisz. Ten gest może być wyraźny lub ledwie zauważalny. Zwróć uwagę na Jego usposobienie. Otwarci, kontaktowi faceci łatwiej nawiązują bliższe znajomości, są bardziej bezpośredni w budowaniu relacji, skracaniu dystansu fizycznego. Facet, który jest Tobą zainteresowany będzie chciał zaprezentować się jak najlepiej. Aby zademonstrować swoją męskość stanie w rozkroku, podobnie układając nogi w pozycji siedzącej.

Jak zachowuje się zajęty facet, który się zakochał – czy pozwoli się uwieść?

Jeśli zastanawiasz się, czy zajęty facet jest Tobą zainteresowany musisz zwrócić uwagę na bezpośrednie sugestie z Jego strony. Jeśli w tej sytuacji pozwoli sobie na podryw, nie będzie bawił się w podchody. Będzie chciał szybko i jednoznacznie określić Twoje zainteresowanie i przekonać się, jakie jest Twoje zdanie na temat pogłębienia znajomości. To drażliwy temat i po kilku spotkaniach zamiast zastanawiać się, czy on jest w Tobie zakochany możesz szukać informacji jak szybko zakończyć romans.