Jak uwieść zajętego faceta? 5 sposobów na rozkochanie w sobie żonatego mężczyzny

Jak uwieść zajętego faceta

Zakazany owoc smakuje najlepiej. Między innymi z tego powodu dla wielu kobiet zajęty mężczyzna jest szczególnie atrakcyjnym obiektem. Oczywiście poderwanie kogoś, kto jest już żonaty lub zaangażowany w inną relację jest mocno kontrowersyjne. Jednak wiele życiowych historii pokazuje, że takie sytuacje nie są odosobnione. Podobno jest sposób na każdego faceta. Trzeba wiedzieć tylko w jaki sposób do niego dotrzeć. Zatem jak zdobyć zajętego mężczyznę?

Zdradzamy kilka najskuteczniejszych sposobów.

Pewność siebie jest najseksowniejsza!

Wiele kobiet uważa, że ich największą bronią jest fizyczność. Rzeczywiście zastanawiając się jak oczarować faceta wiele pań zakłada szpilki i podkreślające kształty ubrania. Jednak to, co jeszcze bardziej kręci mężczyzn to pewność siebie. Nie ma nic bardziej rozpalającego wyobraźnię niż kobieta, która zna swoją wartość. Dlaczego szukając odpowiedzi na pytanie, jak omotać faceta warto postawić na swoją osobowość? Część mężczyzn lubi dominujące kobiety. Jest to zatem dla nich spełnienie marzeń o uległości.

Subtelna bliskość fizyczna i drobne gesty

Jak zdobyć zajętego faceta? Zbliżyć się do niego! Ciężko pozostać obojętnym na obecność i wdzięki pięknej kobiety. Spojrzenia, wspólne spędzanie czasu i okazje do śmiechu powodują, że pomału kiełkuje w nas chęć tego, aby lepiej poznać drugą osobę. Nawet niewinne muśnięcia ręki, czy zwykły całus w policzek potrafią rozpalić wyobraźnię. Dlatego też zastanawiając się jak uwieść zajętego faceta warto postawić na fizyczność. To patent na to, aby nawet ktoś, kto początkowo nie zwraca na nas uwagi zacząć coraz częściej o nas myśleć. Być może taka osoba już wkrótce sama zacznie dążyć do kontaktu.

Nic nie łączy tak jak wspólne pasje

Doskonały sposób na to, jak poderwać zajętego faceta to także dziele z nim jego zainteresowań. Nie bez powodu w czasach, gdy ludzie nie korzystali z Internetu do podtrzymywania kontaktów towarzyskich, to wszelkie kółka hobbystyczne były miejscami, w których wybuchały gorące uczucia. Dlatego też wspólne tematy do rozmów oraz razem wykonywane aktywności są czymś, co potrafi bardzo do siebie zbliżyć dwójkę ludzi.

Magiczna moc komplementów

Każdy z nas lubi czuć się kimś ważnym i docenianym przez innych ludzi. Dlatego słowa uznania potrafią dodać skrzydeł. Komplementy są miłym sposobem na poprawienie nastrój i sprawienie, że druga osoba poczuje się dobrze. To doskonały i sprawdzony sposób na to, jak poderwać zajętego faceta. Otrzymywanie pozytywnych opinii na temat swojego wyglądu lub zachowania może zwiększyć poczucie własnej wartości i poczucie pewności siebie. Mężczyźni są przyzwyczajeni do tego, że to oni wchodzą z inicjatywą i oni obsypują kobiety komplementami. Dlatego, gdy to płeć piękna mówi im miłe słowa jest to bardzo miłe i jednocześnie zaskakujące.

To, czego nie widać rozpala wyobraźnię

Jak usidlić faceta? Być dla niego tajemnicą. W końcu przecież chodzi o to, aby gonić króliczka, a nie o to, aby go złapać! Romans zazwyczaj zaczyna się dlatego, że jest podsycany efektem nowości. Inna osoba zawsze budzi w nas zainteresowanie i sprawia, że chcemy przebywać w jej towarzystwie. Dlatego chcąc zawrócić komuś w głowie warto wykorzystać to jako atut. Z tego powodu dobrze jest budować napięcie i odkrywać karty stopniowo. Dotyczy to zarówno walorów fizycznych, jak i osobowości.

Wyjście awaryjne, czyli co zrobić, gdy nie wszystko idzie tak jak powinno

Czasami zainteresowanie zajętego mężczyzny może wymknąć się spod kontroli. Nie zawsze ktoś ma ochotę na to, aby zamienić flirt w coś poważniejszego. Jak szybko zakończyć romans? Najlepiej sprawdza się szczera rozmowa. Po niej najlepszym wyjściem z sytuacji będzie ucięcie kontaktu. Brak okazji do rozmów i spotkań sprawia, że stopniowo zainteresowanie drugiej strony słabnie.

Czy to w porządku najpierw podrywać, rozkochać w sobie a na końcu rzucać? Z pewnością nie. Jednak życie pisze własne scenariusze. To sprawia, że buzują emocje i dynamika między kobietami a mężczyznami jest tak fascynująca.