Włoska kawa i włoska pizza w Bar Caffe Buon Giorno

Prawdziwa włoska pizza ma swój charakterystyczny smak, którego nie sposób zapomnieć. Niewiele jest lokali, które oferują ją w klasycznej i nieprzerabianej według polskich tendencji wersji. Jednym z lokali wartych uwagi pod tym kątem jest Bar Caffe Buon Giorno w Kętach, serwujący tradycyjną włoską pizzę nie tylko w lokalu, ale i dowożąc ją pod wskazany adres. Co więcej, miejsce to nie jest wyłącznie pizzerią – powstało jako włoska kawiarnia, w której dziś dodatkowo organizuje się spotkania ludzi zainteresowanych rozwojem osobistym.

Klasyczna włoska pizza na miejscu i z dowozem

Tego z pewnością brakowało w Kętach – prawdziwie włoskiej pizzy na cienkim cieście, wypełnionej włoskim serem i innymi składnikami pochodzącymi prosto ze słonecznej Italii. Bar Caffe Buon Giorno, o którym więcej przeczytać można na głównej stronie internetowej pod adresem https://barcaffe.pl/, działa już od pierwszej połowy 2021 roku. Dopiero pod koniec tego samego roku rozszerzył jednak swoją działalność, dodając do oferty kawy właśnie włoską pizzę. Czy był to dobry pomysł? Szybko zadecydowali o tym mieszkańcy Kęt, wśród których Buon Giorno stało się jednym z najbardziej rozpoznawanych i najczęściej polecanych lokali w okolicy.

Jak doszło do tego, że w Kętach otworzył się lokal wiernie odtwarzający włoską kuchnię i tamtejszy klimat? Już sam pomysł na otwarcie Buon Giorno zrodził się podczas podróży do Włoch. Za umiejętne stworzenie włoskiego klimatu z pewnością odpowiada obeznanie właścicieli, dla których jest on wart wysiłku.

Włoska kawa z profesjonalnych i tradycyjnych ekspresów

Pyszna kawa przygotowywana w tradycyjny sposób po prostu wymaga odpowiedniego sprzętu. Podczas parzenia kawy liczą się nawet najdrobniejsze detale, takie jak różnica kilku stopni w temperaturze wody. To dlatego w kawiarni Buon Giorno dużą wagę przykłada się do korzystania z najwyższej jakości ekspresów. Tuż po świeżo mielonych ziarnach, to właśnie one i sposób, w jaki poddają kawę parzeniu, odpowiadają za niepowtarzalny i głęboki smak gotowego naparu.

Kawę w prawdziwe włoskim stylu można przygotować również we własnych czterech ścianach. W Bar Caffe Buon Giorno można kupić kawę pakowaną, a także wszelkie niezbędne akcesoria do jej parzenia, od dekoracyjnych kubków, przez kawiarki, aż po profesjonalne ekspresy. Przydadzą się one nie tylko do użytku domowego, ale także jako sprzęt w lokalach czy biurach.

Ułóż myśli we włoskim klimacie – klub 555

Czy lokal we włoskim klimacie, oferujący prawdziwe włoską pizzę, aromatyczną kawę i tradycyjne słodkie wypieki to odpowiednie miejsce do przemyśleń związanych z samorozwojem? Udowodnili to członkowie klubu 555, którego nazwa odnosi się do godziny 5:55. Właśnie wtedy, wcześnie rano każdego dnia, Fryderyk Karzełek prowadzi internetowe transmisje na żywo, poruszając wiele wartych przemyśleń tematów, pomagając ułożyć myśli i motywując do aktywnego spędzenia dnia.

Bar Caffe Buon Giorno to pierwsza w Polsce Klubokawiarnia Klubu 555, czyli oficjalne miejsce spotkań i organizacji wydarzeń związanych z samorozwojem. Jak dbać o własne życiowe szczęście? Jak układać stawiane cele, żeby były realne, motywujące, a jednocześnie wymagające i rozwojowe? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań można omówić tu z ludźmi obeznanymi w temacie przy aromacie włoskiej kawy i pysznych przekąsek.