Nanili Professional – kosmetyki na trądzik do gabinetów kosmetycznych

Z problemem trądziku boryka się wiele osób, zarówno w wieku młodzieńczym (w okresie dojrzewania), jak i w wieku dojrzałym. Leczenie trądziku odbywa się nie tylko poprzez farmakoterapię, równie ważna jest też pielęgnacja skóry trądzikowej i zabiegi, jakie można wykonać w gabinetach kosmetycznych. Sprawdź, jakie preparaty wykorzystywane są w walce z trądzikiem w salonach kosmetycznych.

Kosmetyki Nanili stworzone do cer problematycznych

Nanili Professional to marka, która świetnie sprawdza się w terapiach chorób skóry z problemem:

– trądziku młodzieńczego;

– trądziku osób dorosłych;

– trądziku różowatego;

– skóry łojotokowej;

– skóry tłustej;

– skóry suchej.

Kosmetyki Nanili Professional są niezastąpione w zabiegach przeciwtrądzikowych, jak i w terapiach łuszczycy, łojotokowego zapalenia skóry i atopowego zapalenia skóry.

Jakie można wybrać zabiegi w gabinetach kosmetycznych ze składnikami aktywnymi (kwasami)?

Wśród preparatów Nanili Professional można wybrać takie, które używane są w gabinetach kosmetycznych w zabiegach z użyciem kwasów:

– Acne ili-peel – peeling chemiczny z aktywnymi składnikami (kwas azelainowy, kwas salicylowy) przeznaczony do pielęgnacji skóry trądzikowej, z trądzikiem różowatym, tłustej, z oznakami fotostarzenia oraz skóry z przebarwieniami;

– Arginin ili-peel – to peeling chemiczny z aktywnymi składnikami (kwas mlekowy, arginina, alantoina, aloes) używany w pielęgnacji cery dojrzałej, wrażliwej, z oznakami starzenia oraz zmarszczkami. Podczas zabiegu skóra jest delikatnie złuszczona, zregenerowana i wygładzona, pory zostają zwężone i następuje wyrównanie kolorytu;

– Pyruvic ili-peel – peeling chemiczny ze składnikami aktywnymi takimi jak kwas pirogronowy i kwas mlekowy przeznaczony jest do pielęgnacji skóry trądzikowej, tłustej, dojrzałej i z oznakami starzenia;

– Mandelic ili-peel to peeling przeznaczony z kwasem migdałowym do pielęgnacji skóry trądzikowej, dojrzałej, ze zmarszczkami, z utratą elastyczności oraz przesuszonej.

Bezpieczne zabiegi z udziałem preparatów Nanili

Aby było bezpiecznie, preparaty Nanili przekazywane są do gabinetów kosmetycznych wyłącznie po pomyślnie zakończonej weryfikacji gabinetu. Każdy z produktów został bardzo dokładnie przetestowany oraz poddany dogłębnej ocenie specjalistów, marka zaś została stworzona w taki sposób, aby można było przeprowadzić zabieg idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta.

W serii stworzonej przez Nanili prócz peelingów można otrzymać dużo innych kosmetyków, także do wykorzystania w warunkach domowych, co znacząco poprawia terapię farmakologiczną. Nie od dziś wiadomo, jak ważna jest pielęgnacja skóry, szczególnie trądzikowej.