O firmie

Poznaj nasz zespół Mabella

mabellaOd 2000 roku tworzymy dekoracje okienne dla wymagających Klientów. Profesjonalnie, sumiennie, rzetelnie przygotowujemy projekty dopasowane do wymagań zleceniodawcy. Na każdym etapie realizacji zamówienia doradzamy, jakich tkanin użyć, jaki rodzaj zasłon wykorzystać, czy warto inwestować w systemy elektrycznych rolet, verticale i plisy. Za nami ponad 25-letnia praktyka zawodowa – dzięki niej mamy wyczucie, rozbudowaną intuicję, pozwalającą nam na uniknięcie błędów i satysfakcjonującą obie strony realizację projektów.

Tworzymy i podpowiadamy

Na rzecz stworzenia odpowiednich dekoracji okiennych pracuje cały zespół Mabella. Czy wykorzystać zasłony, rolety czy firany skroić na wymiar – decyzje podejmujemy wspólnie, przede wszystkim bazując na potrzebach i sugestiach Klienta. Zadowolenie osób, korzystających z naszych usług jest dla nas najważniejsze. Dbamy o satysfakcjonującą komunikację, jak i przyjazną atmosferę w naszym salonie. Współpracujemy z Klientami prywatnymi i z firmami. Realizujemy spore projekty, dekorując okna w hotelach, bądź chroniąc przed nadmiernym światłem pracowników biurowych. Instalujemy rolety, żaluzje, verticale i karnisze. Szyjemy zasłony i firany na wymiar.

Konsultacje, projekty i montaż dekoracji okiennych

Od konsultacji po końcowy odbiór prac pozostajemy w kontakcie. Nie wykonujemy żadnych modyfikacji bez wyraźnej zgody Klienta. Przygotowujemy projekty zgodnie z wytycznymi, choć nie stronimy od porad, uwag natury doradczej. Przedstawiamy możliwości, z jakich mogą Państwo skorzystać i jakie warto wziąć pod uwagę, podejmując decyzję. Przedstawiamy najnowsze trendy i sprawdzone rozwiązania. Śledzimy poczynania producentów i nowości w branży. Jesteśmy na bieżąco, stale aktualizujemy naszą ofertę i poszerzamy warianty do wykorzystania w tworzeniu dekoracji okiennych. Odwiedzamy Klientów i na miejscu dokonujemy wyboru tkanin i materiałów, z jakich ma być wykonana dekoracja.

Zapraszamy serdecznie do współpracy i do zapoznania się z galerią niektórych z naszych realizacji – GALERIA.